2020 Power Tower

2020.10. Wnioski stypendialne

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w tygodniu 26-30.10.2020 wnioski stypendialne wyjątkowo będą przyjmowane tylko i wyłącznie w pokoju 244 (Wydziałowa Rada Samorządu) według następującego grafiku:

PONIEDZIAŁEK (26.10) - godz.11:00-14:00

WTOREK (27.10) - godz. 14:00-16:00

ŚRODA (28.10) - godz. 13:00-15:00

CZWARTEK (29.10) - godz. 15:00-17:00

PIĄTEK - nieczynne

Jednocześnie przypominamy, że wnioski stypendialne można również nadsyłać pocztą tradycyjną na adres Dziekanatu

Monika Tyszkiewicz-Kowalczyk

2020 KMA/KMI

KONKURS DLA MŁODYCH ARCHITEKTÓW

ZADANIE: WYZWANIE MŁODEGO ARCHITEKTA

Architektoniczny projekt koncepcyjny stanowiący dla autora (autorów) wyzwanie i będący autorskim spojrzeniem na architekturę.

KONKURS DLA MŁODYCH INŻYNIERÓW

ZADANIE: WYZWANIE MŁODEGO INŻYNIERA

Projekt koncepcyjny stanowiący dla autora (autorów) wyzwanie i będący autorską propozycją rozwiązania zdefiniowanego wyzwania inżynierskiego.

2020 Webinar z firmą IZODOM

Zarezerwuj 2 h na poszerzenie wiedzy z zakresu budownictwa energooszczędnego i pasywnego oraz technologii Izodom 2000. Weź udział w wykładach online.

Szkolenie poprowadzi Marta Guć – Manager ds. rozwoju biznesu i marketingu.
Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy Zoom i będzie się składało z 2 części.

Część 1 – Budownictwo pasywne i energooszczędne
Przerwa
Część 2 – Technologia Izodom 2000

Formularz zapisu: https://forms.gle/gr7yyX4Ydcr5tRVm6

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkolenie organizowane jest w ramach cyklu bezpłatnych szkoleń dla studentów łódzkich uczelni pn. “Twoja kariera w Twoich rękach” realizowanego w ramach programu “Młodzi w Łodzi”.

2020.10.13. Dziekanat

Zmiana godzin pracy Dziekanatu – od 13.10.2020 r.