Nauka się oPŁaca

Głosuj na najbardziej pożyteczny projekt Politechniki Łódzkiej
zgłoszony przez WBAIŚ
do konkursu „Nauka się oPŁaca”

Z okazji 70-lecia Politechnika Łódzka, pod patronatem "Dziennika Łódzkiego" zorganizowała konkurs "Nauka się oPŁaca". Do konkursu zakwalifikowało się ostatecznie 7 innowacyjnych projektów badawczych, realizowanych przez naukowców PŁ, we współpracy z partnerami biznesowymi.

Nasz Wydział zgłosił Polsko-Szwajcarski Projekt TULCOEMPA, pt.

„Innowacyjne wzmocnienie konstrukcji mostu”,

kierowany przez Panią dr hab. inż. Renatę Kotynia.

Na stronie: http://www.dzienniklodzki.pl/plebiscyt/wybierz-najbardziej-pozyteczny-projekt-z-politechniki-lodzkiej  znajdziecie Państwo opis i film reklamowy naszego projektu.

Zachęcamy Wszystkich do głosowania na projekt, który będzie najlepszą promocją naszego Wydziału.

Jeśli przy Waszym wsparciu projekt znajdzie się w finałowej trójce projektów z najwyższą liczbą głosów, będzie miał możliwość walczyć o miano najbardziej pożytecznego projektu PŁ.