Akademickie Targi Pracy 2015

21 kwietnia 2015 roku odbędzie się kolejna jubileuszowa edycja Akademickich Targów Pracy. Firmy z całego kraju zawitają do Łodzi w poszukiwaniu wykwalifikowanej kadry pracowniczej wśród studentów i absolwentów łódzkich uczelni.

Wydarzenie to, z każdym rokiem zyskuje coraz wyższą rangę. Poprzednie edycje Akademickich Targów Pracy cieszyły się tak ogromnym uznaniem zarówno ze strony firm będących wystawcami, jak i również ze strony samych studentów co sprawiło,  że stały się one największą tego typu imprezą w Polsce.

Na udziale w Akademickich Targach Pracy zyskują studenci, którzy mają okazję nawiązać bezpośredni kontakt z pracodawcami oraz zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy, stażu i praktyk.

Dodatkowo w dniu targów organizatorzy umożliwiają udział wszystkim zainteresowanym w bezpłatnych szkoleniach i warsztatach prowadzonych przez firmy będące wystawcami. Są one niepowtarzalną okazją do rozwoju kompetencji miękkich i zawodowych.

Rozwijaj się z nami! – www.atp.lodz.pl

Organizatorzy: Politechnika Łódzka, Urząd Miasta Łodzi, Fundacja dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Board of EuropeanStudents of Technology Łódź, Biuro Karier Politechniki Łódzkiej, Erasmus Student Network – EuropeanYouth Exchange Łódź oraz Koło Naukowe Zarządzania Zasobami Ludzkimi „Experience”

Właścicielem obiektu, w którym odbywaj się targi oraz partnerem ATP jest Expo-Łódź Sp. z o.o.

Sponsor główny:GFT Poland Sp. z o.o.

Sponsorzy:ABB, Accenture, AMG.net, Barry Callebaut, Ericpol, FABRITY K2, Procter & Gamble, Transition Technologies S.A.

Patroni honorowi:Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego - prof. dr hab. Lena Kolarska-Bobińska, Minister Pracy i Polityki Społecznej – Władysław Kosiniak-Kamysz, Wojewoda Łódzki - Jolanta Chełmińska, Marszałek Województwa Łódzkiego – Witold Stępień, Prezydent Miasta Łodzi - Hanna Zdanowska, Rektor Politechniki Łódzkiej - prof. dr hab. inż. Stanisław Bielecki, Rektor Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - prof. dr hab. n. med. Paweł Górski, Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi,

Patroni medialni:Biotechnologia.pl, dlaStudenta.pl, eurostudent.pl, infoPraca, Jobs.pl, kariera.com.pl,  Praca.pl, Pracuj.pl, Radio ESKA, Radio Żak.

X Edycja Akademickich Targów Pracy

Po dziesiąte - Rozwijaj się z ATP