Nowe certyfikaty KAUT i ENAEE dla kierunku Architektura

Miło jest nam poinformować, że udało się przenieść akredytację KAUT oraz European Network for Accreditation of Engineering Education z kierunku Architektura i Urbanistyka na kierunek Architektura.

Przypominamy, że akredytacja przyznawana jest w uznaniu wysokiej jakości  kształcenia na kierunku Architektura i obejmuje lata 2012/13 do 2017/18.

Akredytacja obejmuje pierwszy i drugi stopień i jest pierwszą międzynarodową  akredytacją uzyskaną przez polską uczelnię.

Potwierdzeniem są przyznane certyfikaty EUR-ACE Bachelor i EUR-ACE Master, które zamieszczamy poniżej.

plik 01

plik 02